از اول آوریل ، امروز کمتر به دنبال جلب شوخی و بیشتر در مورد ایده های احمقانه ای افتادیم که هرگز نور روز را نمی بینند. با این وجود که ما شکایت نداریم ، تا زمانی که آنها خنده دار باشند ، ما بیش از این خوشحالیم که سرسختانه را تحریک کنیم ، و یک شرکتی که به نظر می رسد امسال سالانه پذیرای آن است ، Google است.

خنده

فقط از پرده برداری از یک شوخی خوشحال نیستند ، آنها برای بسیاری از محصولات خود مانند محصولات

یک نمونه از این مثال Gmail Tap است. از آنجا که صفحه کلیدها برای کار کردن به انگشتان زیادی احتیاج دارند ، ضربه بزنید تا کد مورس را احیا کند و صفحه کلید ۲۶ دکمه را فقط با دو ، یک دکمه خط کش و دکمه نقطه جایگزین می کند.

مورد دیگر شامل Street View در استرالیا و پوشش آنها از outback از طریق یک روش منحصر به فرد است که Google معتقد است ۹۸ درصد از بازپرداخت ها را در سه سال به دست می آورد. شاید بهترین راه این باشد که به گوگل Australia اجازه دهید خود ابتکار عمل را توضیح دهد:

امروز ، خوشحال می شویم که Google روشی ابتکاری برای گرفتن یک مجموعه ویژه از تصاویر از پشت آن برای یافتن در گوگل Street View پیدا کرده است. در طی چهار هفته آینده ، بیش از هزار کانگورو بزرگ قرمز به یک دوربین ۳۶۰ درجه ای مجهز خواهند شد که در هنگام حرکت مارپسیال در ساعات نور روز ، به طور خودکار تصاویر را ضبط خواهد کرد. دوربین های موجود در تیم مجموعه Street Roo ما از پنل های خورشیدی که به جیب پشتی کت های روتوی سفارشی ساخته شده هستند ، مجهز خواهند شد. تصاویر در زمان واقعی به گوگل سیم کشی می شوند. یک ردیاب GPS تعبیه شده در ژاکت با محل کانگورو مطابقت دارد تا از صحت تصویر در لایه جدید Street View آپلود شود. برای اطمینان از یک تجربه یکپارچه – و برای جلوگیری از بیماری حرکتی – ما همچنین نرم افزاری تولید کرده ایم که بر اثر تندرستی که با داده های خام تجربه شده است ، صاف خواهد شد. کاربران می توانند به عنوان جلو یا عقب در گوگل Street Roo حرکت کنند زیرا می توانند از Street View استفاده کنند. “

انگور